Monday, March 20, 2023

नेपाल नगरपालिका कर्मचारी एसोशियसनको प्रादेशिक तथा जिल्ला अधिवेश सम्पन्न

ताजा / भरखरै प्राप्त

सर्लाहीको हजरियामा प्रजन्न स्वास्थ्य सम्बन्धी शिविर सम्पन्न

हजरिया-सर्लाहीको बरहथवा नगरपालिका स्थित हजरियामा महिलाहरुका लागि प्रजन्न स्वास्थ्य सम्पन्धी दुई दिने शिविर सम्पन्न भएको छ ।

बागमती नगरपालिका स्थित धरहरामा निशुल्क आँखा शिविर

बागमती-सर्लाहीमा जारी आँखा शिविर अन्तरगत बागमती नगरपालिका स्थित धरहरामा निशुल्क आँखा जाचँ गरिने भएको छ ।

सर्लाहीका माझी समुदायले पनि लदी पर्व मनाए (फोटो फिचर)

सर्लाही-माझी समुदायको प्रमुख चाडको रुपमा रहेको लदीपुजा सर्लाहीमा पनि भब्यताका साथ मनाईएको छ ।

बागमतीको आयोजनामा जिल्लाका विभिन्न स्थानमा आखाँ शिविर हुने

बागमती-सर्लाहीको बागमती लगाएत जिल्लाका आधादर्जन पालिकामा निशुल्क आखाँ शिविर संचालन हुने भएको छ । बुधवार भोलीबाट बागमती...

विपन्न अपांग यूवालाई वडाको मयूरी उपहार

हरिवन-सर्लाहीको हरिवनमा विपन्न अपांग यूवकलाई वडा कार्यलयले मयूरी हस्तान्तरण गरेको छ । हरिवन नगरपालिका–५, निवासी २४ बर्षका...

बागमती–नेपाल नगरपालिका कर्मचारी एसोशियसनको प्रादेशिक तथा सर्लाही जिल्ला अधिवेश सम्पन्न भएको छ ।

शनिवार बागमती नगरपालिका–१, आदर्श चोक स्थित सिता प्यालेस होटलको सभाहलमा एक कार्यक्रमका विच एसोशियसनको प्रादेशिक र सर्लाही जिल्ला अधिवेशन सम्पन्न भएको हो । हरिवन नगरपालिकाका मेयर रमेश बुढाथोकी(कमल) को प्रमुख आतिथ्यतामा सम्पन्न नेपाल नगरपालिका कर्मचारी एसोशियसनको प्रादेशिक र सर्लाही जिल्ला भेलाले सर्लाही जिल्ला समन्वय समिति र एसोशियसनको प्रादेशिक समिति विस्तार गरको छ ।

एसोशियसनको मधेश प्रदेश अध्यक्षमा सम्पन्न केन्द्रिय महाधिवेशबाट पुनः अजय कुमार शर्मा चयन भएका थिए । शनिवारको भेलाले १५ सदस्य समिति विस्तार गरेको छ । समितिको उपाध्यक्षमा गोविन्द राय, सचिवमा सरद लाभ, कोषाध्यक्षमा शुशिला रौनियार, सह–सचिवमा नरोत्तम अधिकारी र सदस्यहरुमा निर्मला देवी पासवान, मोहन दाश, बिसो यादव, रामकुमार यादव, सन्तोष गदाल, सरोज कुमार लाल दाश, उमेश कुमार लाल दाश, चन्द्र किशोर राम, बिक्रम नगरकोटी र धगन बुढाथोकी चयन भएका छन् ।

यसैविच सोही भेलाले अनिल गुप्ताको अध्यक्षतामा १६ सदस्य एसोशियसनको सर्लाही जिल्ला समन्वय समिति समेत गठन गरेको छ । जिल्ला समन्वय समितिको सचिवमा अशोक गुप्ता, कोषाध्यक्षमा रामध्यान राय र सदस्यहरुमा शुशिला रौनियार, सुर्यप्रसाद मैनाली, फौद सिंह घिसिङ, सुरेन्द्र सिंह दनुवार, किरण चौधरी, अजबलाल राय, दिनेश राय, रामाज्ञा बैठा, विजय महतो, देवनाथ राय, राजेन्द्र राय, रामबाबु राउत र सुनिल कुमार यादव चयन गरेको छ ।

यस पहिला सम्पन्न उद्घाटन समारोहलाई सम्बोधन गर्दै कार्यक्रमका प्रमुख अतिथि हरिवन नगरपालिकाका मेयर बुुढाथोकीले सम्पुर्ण कर्मचारीलाई उच्च मनोबलका साथ कार्यसम्पादन गर्न आग्रह गरे । नागरिकको सेवामा समर्पित कर्मचारीले पहुचका आधारमा नभई सबै सेवाग्राहीमा समान ढंगले सेवा प्रबाह गर्नुपर्ने बताए । उनले जुनसुकै ऐनबाट नियूक्त भएपनि राज्यको नजरमा कर्मचारी एकै हुनुपर्नेमा जोड समेत दिए ।

सर्लाही सहित मधेश प्रदेशका आठैँ जिल्लाका प्रतिनिधिहरुको सहभागितामा भब्य कार्यक्रमका विच एसोशियसनको प्रादेशिक तथा सर्लाही जिल्ला अधिवेशन सम्पन्न भएको एसोशियसनका जिल्ला अध्यक्ष अनिल गुप्ताले जानकारी दिए । कार्यक्रमा बरहथवा नगरपालिकाकी मेयर कल्पना कटुवालको बिशिष्ट आतिथ्यता रहेको कार्यक्रम संचालक एवं एसोसियसनका केन्द्रिय उपमहासचिव चित्र बहादुर बिश्वकर्माले जानकारी दिए ।

कार्यक्रमका बागमती नगरपालिकाकी उपमेयर लिला कुमारी मोक्तान, हरिवन नगरपालिकाका प्रमुख प्रशासकिय अधिकृत सुरेन्द्र प्रधान, बरहथवा नगरपालिकाका प्रमुख प्रशासकिय अधिकृत मदन थापा, प्राकृतिक श्रोत द्वन्द्व रुपान्तरण नेपालकी श्रोत ब्यक्ती पार्वती बिश्वकर्मा लगाएतको आतिथ्यता रहेको एसोशियसनले जनाएको हो । उद्घाटन समारोहमा थारु समुदायको भेषभुषामा सजिएका कलाकारहरुकोे सास्कृतीक प्रस्तुती समेत रहेको कार्यक्रम संचालक बिश्वकर्माले जानकारी दिए ।

भेलाबाट विस्तारित मधेश प्रदेश समितिका पदाधिकारी र सर्लाही जिल्ला समन्वय समितिका पदाधिकारीहरुले शनिवारनै पद तथा गोपनियताको सपथ ग्रहण गरेका छन् । उनीहरुलाई निर्वाचन मण्डलका संयोजक एसोशियसनका केन्द्रिय अध्यक्ष डम्बर रोगुले सपथ ग्रहण गराएका हुन् ।

यसैबिच एसोशिनका तर्फबाट केन्द्रिय अध्यक्ष रोगुले कार्यक्रमका प्रमुख अतिथि हरिवन नगरपालिकाका मेयर बुढाथोकी, बरहथवा नगरपालिकाकी मेयर कल्पना कटुवाल र हरिवन नगरपालिकाका प्रमुख प्रशासकिय अधिकृत प्रधानलाई मायाको चिनो समेत प्रदान गरे ।

लोकप्रिय

स्थानीय तह र प्रतिनिधि सभा निर्वाचनमा पनि गठबन्धनका दल मिल्छौँः अध्यक्ष नेपाल

नेकपा एकीकृत समाजवादी पार्टीका अध्यक्ष माधवकुमार नेपालले जेठ महिनामा हुने स्थानीय तहको चुनावमा गठबन्धनबीच चुनावी तालमेल हुने बताएका छन् । तालमेल नभएको...

हेटौँडाकी किशुको चर्चित गितको ‘म्यासअप’ सार्वजनिक

हेटौँडा-अहिलेका नयाँ पुस्ताहरुलाई नेपालका पुराना तथा निकै सुमधुर गितहरुबारे जानकारी नहुन सक्छ । ति सुपरहिट मानिएका ८ वटा नेपाली गित समेटेर हेटौँडाकी...

‘थापाको गृहनगर राप्रपाको निशानामा’ एक रुपियाँ भ्रष्टाचार गरे झुण्डिन तयार

–निशा गुरुङ हेटौंडा–महाधिवेशनमा पराजित भएपछि राप्रपा नेपालको कमाण्ड सम्हालेका कमल थापाको गृहनगर हेटौंडालाई राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टीका अध्यक्ष राजेन्द्र लिङ्देनले...

Related Articles

सर्लाहीको हजरियामा प्रजन्न स्वास्थ्य सम्बन्धी शिविर सम्पन्न

हजरिया-सर्लाहीको बरहथवा नगरपालिका स्थित हजरियामा महिलाहरुका लागि प्रजन्न स्वास्थ्य सम्पन्धी दुई दिने शिविर सम्पन्न भएको छ ।

बागमती नगरपालिका स्थित धरहरामा निशुल्क आँखा शिविर

बागमती-सर्लाहीमा जारी आँखा शिविर अन्तरगत बागमती नगरपालिका स्थित धरहरामा निशुल्क आँखा जाचँ गरिने भएको छ ।

सर्लाहीका माझी समुदायले पनि लदी पर्व मनाए (फोटो फिचर)

सर्लाही-माझी समुदायको प्रमुख चाडको रुपमा रहेको लदीपुजा सर्लाहीमा पनि भब्यताका साथ मनाईएको छ ।