Wednesday, October 4, 2023

नेपाल नगरपालिका कर्मचारी एसोशियसनको प्रादेशिक तथा जिल्ला अधिवेश सम्पन्न

ताजा / भरखरै प्राप्त

चक्रघट्टामा जनशक्ति क्लबले बाल दिवस मनाइयो

चक्रघट्टा–सर्लाहीको चक्रघट्टामा जनशक्ती युवा क्लबले भब्य कार्यक्रमका विच बाल दिवस मनाइएको छ । शुक्रवार जनशक्ति युवा क्लबको...

बागमतीमा नगर स्तरीय विज्ञान प्रदर्शनी तथा नृत्य प्रतियोगिता सम्पन्न

बागमती– ५९ औँ राष्ट्रिय बाल दिवस सर्लाहीमा पनि विभिन्न कार्यक्रम गरी मनाईएको छ । जिल्लाका विभिन्न पालिका तथा बिद्यालयहरुले र्याली, प्रदर्शनी...

मनोकामना साकोसको तिज बिषेश कार्यक्रम सम्पन्न

हरिवन–सर्लाहीको हरिवनमा रहेको मनोकामना बहुउद्देश्य सहकारी संस्थाले तिज विषेश कार्यक्रम सम्पन्न गरेको छ । शुक्रवार हरिवन नगरपालिका–९,...

नेकपा (एस)को जिल्ला इन्चार्जमा पौडेल मनोनित

सर्लाही-नेकपा (एकिकृत समाजवादी) पार्टीको सर्लाही जिल्ला इन्चार्जमा पार्टीका नेता बागमती निवासी लक्ष्मण पौडेल मनोनित भएका छन् ।

माओवादी केन्द्रको तिज बिशेष कार्यक्रम मिलनचोकमा सम्पन्न

बागमती– हरितालिका तिजको अवसर पारेर नेकपा (माओवादी केन्द्र)ले बागमतीको मिलनचोकमा तिज विशेष कार्यक्रम सम्पन्न गरेको छ ।

बागमती–नेपाल नगरपालिका कर्मचारी एसोशियसनको प्रादेशिक तथा सर्लाही जिल्ला अधिवेश सम्पन्न भएको छ ।

शनिवार बागमती नगरपालिका–१, आदर्श चोक स्थित सिता प्यालेस होटलको सभाहलमा एक कार्यक्रमका विच एसोशियसनको प्रादेशिक र सर्लाही जिल्ला अधिवेशन सम्पन्न भएको हो । हरिवन नगरपालिकाका मेयर रमेश बुढाथोकी(कमल) को प्रमुख आतिथ्यतामा सम्पन्न नेपाल नगरपालिका कर्मचारी एसोशियसनको प्रादेशिक र सर्लाही जिल्ला भेलाले सर्लाही जिल्ला समन्वय समिति र एसोशियसनको प्रादेशिक समिति विस्तार गरको छ ।

एसोशियसनको मधेश प्रदेश अध्यक्षमा सम्पन्न केन्द्रिय महाधिवेशबाट पुनः अजय कुमार शर्मा चयन भएका थिए । शनिवारको भेलाले १५ सदस्य समिति विस्तार गरेको छ । समितिको उपाध्यक्षमा गोविन्द राय, सचिवमा सरद लाभ, कोषाध्यक्षमा शुशिला रौनियार, सह–सचिवमा नरोत्तम अधिकारी र सदस्यहरुमा निर्मला देवी पासवान, मोहन दाश, बिसो यादव, रामकुमार यादव, सन्तोष गदाल, सरोज कुमार लाल दाश, उमेश कुमार लाल दाश, चन्द्र किशोर राम, बिक्रम नगरकोटी र धगन बुढाथोकी चयन भएका छन् ।

यसैविच सोही भेलाले अनिल गुप्ताको अध्यक्षतामा १६ सदस्य एसोशियसनको सर्लाही जिल्ला समन्वय समिति समेत गठन गरेको छ । जिल्ला समन्वय समितिको सचिवमा अशोक गुप्ता, कोषाध्यक्षमा रामध्यान राय र सदस्यहरुमा शुशिला रौनियार, सुर्यप्रसाद मैनाली, फौद सिंह घिसिङ, सुरेन्द्र सिंह दनुवार, किरण चौधरी, अजबलाल राय, दिनेश राय, रामाज्ञा बैठा, विजय महतो, देवनाथ राय, राजेन्द्र राय, रामबाबु राउत र सुनिल कुमार यादव चयन गरेको छ ।

यस पहिला सम्पन्न उद्घाटन समारोहलाई सम्बोधन गर्दै कार्यक्रमका प्रमुख अतिथि हरिवन नगरपालिकाका मेयर बुुढाथोकीले सम्पुर्ण कर्मचारीलाई उच्च मनोबलका साथ कार्यसम्पादन गर्न आग्रह गरे । नागरिकको सेवामा समर्पित कर्मचारीले पहुचका आधारमा नभई सबै सेवाग्राहीमा समान ढंगले सेवा प्रबाह गर्नुपर्ने बताए । उनले जुनसुकै ऐनबाट नियूक्त भएपनि राज्यको नजरमा कर्मचारी एकै हुनुपर्नेमा जोड समेत दिए ।

सर्लाही सहित मधेश प्रदेशका आठैँ जिल्लाका प्रतिनिधिहरुको सहभागितामा भब्य कार्यक्रमका विच एसोशियसनको प्रादेशिक तथा सर्लाही जिल्ला अधिवेशन सम्पन्न भएको एसोशियसनका जिल्ला अध्यक्ष अनिल गुप्ताले जानकारी दिए । कार्यक्रमा बरहथवा नगरपालिकाकी मेयर कल्पना कटुवालको बिशिष्ट आतिथ्यता रहेको कार्यक्रम संचालक एवं एसोसियसनका केन्द्रिय उपमहासचिव चित्र बहादुर बिश्वकर्माले जानकारी दिए ।

कार्यक्रमका बागमती नगरपालिकाकी उपमेयर लिला कुमारी मोक्तान, हरिवन नगरपालिकाका प्रमुख प्रशासकिय अधिकृत सुरेन्द्र प्रधान, बरहथवा नगरपालिकाका प्रमुख प्रशासकिय अधिकृत मदन थापा, प्राकृतिक श्रोत द्वन्द्व रुपान्तरण नेपालकी श्रोत ब्यक्ती पार्वती बिश्वकर्मा लगाएतको आतिथ्यता रहेको एसोशियसनले जनाएको हो । उद्घाटन समारोहमा थारु समुदायको भेषभुषामा सजिएका कलाकारहरुकोे सास्कृतीक प्रस्तुती समेत रहेको कार्यक्रम संचालक बिश्वकर्माले जानकारी दिए ।

भेलाबाट विस्तारित मधेश प्रदेश समितिका पदाधिकारी र सर्लाही जिल्ला समन्वय समितिका पदाधिकारीहरुले शनिवारनै पद तथा गोपनियताको सपथ ग्रहण गरेका छन् । उनीहरुलाई निर्वाचन मण्डलका संयोजक एसोशियसनका केन्द्रिय अध्यक्ष डम्बर रोगुले सपथ ग्रहण गराएका हुन् ।

यसैबिच एसोशिनका तर्फबाट केन्द्रिय अध्यक्ष रोगुले कार्यक्रमका प्रमुख अतिथि हरिवन नगरपालिकाका मेयर बुढाथोकी, बरहथवा नगरपालिकाकी मेयर कल्पना कटुवाल र हरिवन नगरपालिकाका प्रमुख प्रशासकिय अधिकृत प्रधानलाई मायाको चिनो समेत प्रदान गरे ।

लोकप्रिय

स्थानीय तह र प्रतिनिधि सभा निर्वाचनमा पनि गठबन्धनका दल मिल्छौँः अध्यक्ष नेपाल

नेकपा एकीकृत समाजवादी पार्टीका अध्यक्ष माधवकुमार नेपालले जेठ महिनामा हुने स्थानीय तहको चुनावमा गठबन्धनबीच चुनावी तालमेल हुने बताएका छन् । तालमेल नभएको...

भरत तालमा अब ‘स्काई साईक्लिनिङ’को मज्जा

बागमती–मधेश प्रदेशमै पहिलो ‘स्काई साईक्लिनिङ’ भरत तालमा निर्माण सम्पन्न भएको छ । बागमती–१२ र ४ मा फैलिएको...

हेटौँडाकी किशुको चर्चित गितको ‘म्यासअप’ सार्वजनिक

हेटौँडा-अहिलेका नयाँ पुस्ताहरुलाई नेपालका पुराना तथा निकै सुमधुर गितहरुबारे जानकारी नहुन सक्छ । ति सुपरहिट मानिएका ८ वटा नेपाली गित समेटेर हेटौँडाकी...

Related Articles

चक्रघट्टामा जनशक्ति क्लबले बाल दिवस मनाइयो

चक्रघट्टा–सर्लाहीको चक्रघट्टामा जनशक्ती युवा क्लबले भब्य कार्यक्रमका विच बाल दिवस मनाइएको छ । शुक्रवार जनशक्ति युवा क्लबको...

बागमतीमा नगर स्तरीय विज्ञान प्रदर्शनी तथा नृत्य प्रतियोगिता सम्पन्न

बागमती– ५९ औँ राष्ट्रिय बाल दिवस सर्लाहीमा पनि विभिन्न कार्यक्रम गरी मनाईएको छ । जिल्लाका विभिन्न पालिका तथा बिद्यालयहरुले र्याली, प्रदर्शनी...

मनोकामना साकोसको तिज बिषेश कार्यक्रम सम्पन्न

हरिवन–सर्लाहीको हरिवनमा रहेको मनोकामना बहुउद्देश्य सहकारी संस्थाले तिज विषेश कार्यक्रम सम्पन्न गरेको छ । शुक्रवार हरिवन नगरपालिका–९,...